vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

SPINBEL, s.r.o.

21.11.2012

Společnost SPINBEL, s.r.o. zahájila svou činnost v březnu 2011

Jádro spol. SPINBEL, s.r.o. tvořilo několik zkušených konstruktérů se zkušenostmi s konstruováním lisovacích nástrojů.Po získání prvních zakázek a vytvoření si určité pozice na trhu konstrukčních firem se firma zaměřila na další růst založený na nových pracovnících, jejich výuce a zaškolení.
Dnes má firma 12 zaměstnanců - CAD konstruktérů nástrojů, metodických plánovačů a výpočtářetahových simulací. Celková kapacita tak představuje asi 1600 konstrukčních hodin za měsíc......
 

Služby

SPINBEL, s.r.o. je dodavatelem konstrukčních prací a poradenství zejména pro automobilový průmysl.Hlavními oblastmi činnosti  jsou 3D konstrukce lisovacích nástrojů, odvození 2D výkresové dokumentace, posouzení vyrobitelnosti dílu na základě simulace tažení a následujících tvarových operací, návrh a rozpracování metody výroby dílu, zapracování změn dílu do nástrojů.

 Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: