vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

Kentico CMS - web nové generace

21.12.2010
Kentico CMS pro ASP.NET je software umožňující bez znalosti programovacího jazyka vytvářet mocné a efektní dynamické webové stránky, umožňuje jejich editaci rychlým, efektivním a profesionálním způsobem
Webové stránky patří mezi klíčové nástroje v komunikaci, ať již se stávajícími klienty nebo potenc.zákazníky. Snadnou a jednoduchou obsluhou při nákupu, objednávkách a podobných transakcích dokážou zcela nepochybně zvýšit konkurenceschopnost a pokud se webové odkazy při vyhledávání otenc.zákazníky objeví ve správný čas a na správném místě, tak se požadovaný cíl společnosti ještě umocní. Webová aplikace Kentico CMS klade velký důraz na zkvalitnění obchodních transakcí a získávání nových zákazníků. Uvažujete o změně designu webových stránek? Potřebujete zefektivnit a posílit komunikaci a prodej? Pak jsme tu právě pro vás.
Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: