vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

MEGACORP, společnost s r.o. - HELIOS Easy Výroba Komplet

25.3.2019

MEGACORP společnost s r.o.

Společnost byla založena v roce 1992 a od roku 1995 již patří mezi přední sériové výrobce stavebních kovových zárubní v České republice.

Komplexní sortiment dále doplňuje nabídka atypických zárubní, dle přání a požadavků zákazníka.

S rostoucí poptávkou po kompletních dveřních uzávěrech byl sortiment rozšířen o výrobu ocelových dveří a prodej interiérových dveří.

Mimo vlastní sériově produkované výrobky, se dále specializuje na výrobu míchací techniky a jednoúčelových strojů.
 

 

TRIMEX REALITY, a.s.

Developerská a realitní společnost, působící na trhu už od roku 2003. Od začátku se profilovali jako specialisté na developerské projekty a komerční nemovitosti. Později se  tým rozrostl o další makléře a aktivně se věnovali také běžné realitní činnosti.

V roce 2007 se stali členy skupiny Realitní společnosti České spořitelny, a.s., jako jedna z prvních franšíz této sítě. Pod hlavičkou Realitní společnosti České spořitelny, a.s. realizovali prodej developerských projektů i zprostředkování prodeje či pronájmu všech typů nemovitostí.

Vždy byli dobří na zprostředkování prodeje komerčních nemovitostí, průmyslových areálů, hal, administrativních budov apod. Bohaté zkušenosti mají  také s investičními nemovitostmi všech typů.

Od roku 2019 již působí s novým brandem TRIMEX REALITY, a.s., už bez franšízi RSČS, jako specialisté na developerské projekty, komerční nemovitosti a investiční příležitosti. Zprostředkování prodeje a pronájmu běžných nemovitostí se budou věnovat výhradně pro VIP klienty, případně klienty, kteří od nás koupí nemovitost z developerských projektů, investory aj,.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: