vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

JOB AIR Technic a.s.,

29.1.2015
JOB AIR Technic a.s. patří mezi největší certifikované opravny letadel typu Airbus a Boeing. Mezi hlavní činnosti patří údržba, lakování, modifikace  a repase letounů, prodej náhradních dílů, proškolování mechaniků apod. 

Společnost vznikla v roce 1993 jako servisní středisko pro SAAB a LET letadel. Firma je oprávněná k údržbě části EASA 145, a část 147. Od roku 2008 JOB AIR Technic a.s. zahájila svou expanzi vybudováním nového údržbového zařízení, za které je považováno  jedno z největších pracovních hangárů ve střední Evropě. Brzy po tomto spol. JOB AIR Technic a.s.  začala i s údržbou Boeing 737, CL / NG řady a jejího technického školícího programu na tyto typy letadel.
 
V roce 2011 spol. JOB AIR Technic rozšířila  možnoti  údržby také na letadla typu  Airbus A320.  JOB AIR Technic a Eirtech Aviation úzce spolupracují ve stylu "all inclusive" službami v oblasti  "údržba a barvy" v jednom místě.

Jedná se o unikátní kombinaci, která není v Evropě běžná.

 


 

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: