vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

Nové názvy produktů společnosti LCS

3.10.2006

Nové názvy produktů společnosti LCS začaly platit od 1. září 2006. Rodina systémů Helios tak vyráží do světa nejen s novými názvy svých produktů, ale i s novými verzemi a řadou novinek.

Výzkum realizovaný před několika měsíci prokázal, že jen málokdo z potenciálních, ale i  některých současných zákazníků chápe vzájemnou vazbu mezi třemi systémy z produkce LCS, jestliže každý z nich má jiný název. Z tohoto důvodu, po pečlivém zvážení, přistoupila v letošním roce společnost LCS k sjednocení všech tří svých produktů pod jediný název - Helios, který je ze všech produktů spol. LCS nejtradičnější a nejznámější. Systémy určené pro různé segmenty firem se však samozřejmě i nadále budou rozlišovat. Systém pro podnikatele a malé firmy - Helios Red, pro střední firmy - Helios Orange a  ERP systém pro velké společnosti - Helios Green.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: