vintage phone+(420) 596 412 365 vintage phoneinfo@asgs.eu vintage phone přihlásit

profesionální přístup

spolehlivá řešení

CDS - VIROPLASTIC CZ s.r.o.

27.2.2013

 

VIROPLASTIC CZ s.r.o.
Dokonalá souhra informačních, výrobních a logistických informací, díky kterým se řadí mezi špičkové firmy v tomto odvětví. Projektování, automatizovaná výroba s technologiemi na bázi vstřikování, kontrola kvality, balení v plně automatizovaném režimu: plynulý a komplexní work-flow, který je hoden know-how nabytého během 40 let zkušeností.

Výrobky jsou plně v souladu s nejvyššími standardy kvality a bezpečnosti, díky čemuž se podařilo získat certifikát BRC Global Standard for Packaging and Packaging Materials.

VIROPLASTIC je moderní, dynamickou společností s pokročilými technologiemi, založená v roce 1982 na základě know-how nabytého během 40 let zkušeností v oblasti výroby termoplastických vstřikovacích forem. VIROPLASTIC působí převážně v oblasti výroby plastových uzávěrů pro nápoje, kosmetiku a domácí čistící prostředky.

Společnost má jeden závod v průmyslové zóně města Florencie (IT) a jeden závod v průmyslové zóně města Frýdek-Místek (CZ) používající nejnovějších technologii ve výrobním procesu. Produkce na poli uzávěrů pokrývá širokou škálu standardních uzávěrů, pro preformy o průměru od 28 do 50 mm pro PET lahve s možností trojbarevného potisku.
Vysoká úroveň automatizace, moderní vývojové prostředky, především ve výrobě nápojových uzávěrů, několikaúrovňová kontrola kvality v každé fázi výrobního procesu činí z firmy Viroplastic ideálního partnera k uspokojení veškerých požadavků zákazníka.

Navíc zákaznický servis poskytuje pro každý typ výrobku efektivní pomoc pro vyřešení problémů a pomáhá k dosažení nejlepších výsledků při použití našich produktů.

Chceme, aby pro vás používání našeho webu bylo co nejpohodlnější

Na našem webu používáme cookies. Používáme je jen za účelem zajištění jeho plné funkčnosti (např. možnost automatického přihlášení). Potvrďte prosím souhlas s jejich použitím: